Zapowiedź Marvel’s Iron Man VR [trailer]

Załóż pancerz Iron Mana w VR!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów uniwersum Marvela w końcu doczekał się swojego udziału w świecie VR. Możemy potwierdzić, że premiera gry odbędzie się w ostatnim kwartale tego roku. Dla wielu może być to smutna informacja, ale gra będzie dostępna wyłącznie na Playstation VR. Jestem pewny, że gra skupi na sobie uwagę fanów Marvela – w końcu mamy możliwość sprawdzenia się w roli samego Tony’ego Starka!

Więcej artykułów: Sprawdź recenzję Spider-man: Far From Home VR

Spersonalizuj swoją zbroje

Będziesz mógł przekonać się na własnej skórze jak to jest mieć nadludzką siłę, wytrzymałość czy zdolność lotu. Wszystko dzięki cybernetycznej zbroi Iron Mana. Sama zbroja będzie miała opcję unikalnej personalizacji – możesz zmieniać jej wygląd oraz wyposażenie.

Cytat (źródło):

Używaj dwóch kontrolerów ruchu PlayStation Move, by odpalić repulsory odrzutowe Iron Mana i wzbić się w powietrze, mając na podorędziu cały arsenał niesamowitych broni. A jeśli uznasz, że pancerzowi przydałoby się kilka nowych bajerów, udaj się do garażu Tony’ego Starka, by go spersonalizować i wzbogacić o czaderskie funkcje.


Interesujące jest to czy dodatkowe elementy będą dostępne od samego początku rozgrywki, albo będziemy odblokowywać je wraz z postępem w grze. Ciekawi mnie też w jaki sposób będziemy poruszać się naszym bohaterem. Czy cała akcja ograniczy się tylko do misji w powietrzu? A może dostaniemy możliwość lądowania na ziemi i poruszania się pieszo? Ilu złoczyńców będzie trzeba zatrzymać przed zniszczeniem świata? Czy spotkamy członków grupy Avengers? Niestety na ten moment nie ma odpowiedzi na te pytania, ale z ogromną przyjemnością czekam na dalsze newsy.

Trailer