Vacation Simulator – premiera na PlayStation VR

Najnowsza produkcja studia Owlchemy Labs odpowiedzialnego za takie tytuły jak Job Simulator doczekała się w końcu premiery na PlayStation VR. Gra miała swoją zapowiedź kilka miesięcy temu jako jedna z nowości w State of Play. Dla ponad 4 mln graczy będzie to dodatkowa dawka udanej zabawy połączonej z unikatowym stylem i humorem prosto z Job Simulator.

Gracz rozpoczyna swoją przygodę w resorcie, z którego może dostać się do 3 głównych lokacji tj. góry, las i plaża. Każde z miejsc ma unikalny klimat i unikalne mini gry, w których gracz może brać udział. Oprócz tego na każdym z trzech poziomów może spotkać rożne postacie do interakcji.

W porównaniu do poprzedniej gry z tej serii, Vacation Simulator został powiększony o tryb przygody, co wiąże się z większą ilością dodatkowych zadań do wykonania. Świat w tej grze wydaje się być bardziej otwarty i interaktywny. W końcu nie jest to biuro, a ogromny kurort w którym mamy się zrelaksować.

Dla graczy PlayStation VR jest to kolejna dobra pozycja w bibliotece gier, którą warto zakupić. Gra miała już premierę na PC w kwietniu 2019 roku i wnioskując po opiniach odniosła sukces. Podsumowując Vacation Simulator to dobra odskocznia od codzienności. Zachęcamy do udziału w wirtualnych wakacjach.