Star Wars Vader Immortal – Premiera na Oculus Rift

Star Wars Vader Immortal – Epizod 1 miał swoją premierę pod koniec maja jako ekskluzywny tytuł dostępny na najnowsze, samodzielne gogle Oculus Quest. Dnia 20 czerwca gra zawitała też na pozostałe headsety Oculus – Rift oraz Rift S.

W skrócie Star Wars Vader Immortal to trzyczęściowa seria stworzona z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości. Gra toczy się w uniwersum Star Wars, a naszym zadaniem jest wybranie do której strony mocy chcemy dołączyć.

Gra w tej chwili dostępna jest w sklepie Oculus za 9,99 USD (w przeliczeniu około 37 zł) oraz zawiera opcję cross-buy, czyli kupując grę raz, będzie ona aktywna w Twojej bibliotece dla wszystkich urządzeń Oculus.

Główna zawartość epizodu 1 dostarcza nam około godziny zabawy. Jeżeli jest to dla Was za mało to w grze dostępny jest tryb „Lightsaber Dojo”, który oferuje nam dodatkową zawartość w postaci areny z wyzwaniami.

Mimo krótkiego głównego wątku grę polecamy i zachęcamy do zakupu – władanie mieczem świetlnym sprawia duża frajdę, tym bardziej, że gra dostępna jest już na większej liczbie urządzeń VR.