SPIDER-MAN: FAR FROM HOME – doświadczenie VR

W tej wyjątkowej, trwającej około piętnaście minut przygodzie możesz poczuć się jak człowiek pająk z jego nadludzkimi umiejętnościami. Biegaj i skacz pomiędzy ulicami Nowego Jorku i wspinaj się na szczyty wieżowców.

Więcej artykułów: Blood & Truth demo – dostępne już jutro (18 lipca)!

To wszystko dostajesz zupełnie za darmo, bowiem jest to promocja najnowszego filmu Marvela, Spider-Man: Daleko od domu. Gra sama w sobie nie jest przeładowana fabułą, ani nie pociągnęła nas głębszą historią, ale mimo tego udało nam się z niej wyciągnąć wiele pozytywnych chwil i odczuć.

Uczucie, gdy fruwasz pomiędzy budynkami na Manhattanie jest niemożliwe do opisania słowami. To trzeba przeżyć! Oprócz głównego wątku gracz ma do wyboru jeszcze tryb walki z robotami oraz wyzwanie czasowe. Gracz może również odblokować dodatkowe kostiumy dla spider-mana.

Sterowanie w grze jest przyjemne – co prawda trzeba się do niego przyzwyczaić, ale po około pięciu minutach nie powinieneś mieć problemu z poruszaniem się spider-manem. Do dyspozycji mamy również pajęczą sieć. Możemy wyrzucać pojedyncze pociski lub tworzyć z niej wielką ścianę z pajęczyny.

Zachęcamy do sprawdzenia się w roli człowieka pająka! Poniżej galeria z naszej rozgrywki.

Więcej artykułów: Obejrzyj trailer Iron Man VR

[metaslider id=”470″]