Playstation Plus Sierpień 2019 – Darmowa gra na PS VR!

Jakie gry dostępne są w ofercie PS Plus w sierpniu 2019?

W sierpniu 2019 darmowe gry w ofercie Playstation Plus to WipEout Omega Collection i Sniper Elite 4. Obie gry w momencie publikacji nowej listy PS Plus kosztują łącznie 434 zł. W naszym artykule skupimy się na tytule WipEout Omega Collection ze względu na wsparcie dla trybu VR.

Pierwsza gra na VR w roku 2019 w PS Plus

WipEout Omega Collection to pierwsza gra w roku 2019, która wspiera Playstation VR. Obsługa PS VR jest dostępna dla pełnej wersji gry – całą kampanie możemy zakończyć nie wychodząc ze świata wirtualnej rzeczywistości. Tryb multiplayer również wspiera VR.

WipEout Omega Collection w skrócie

WipEout Omega Collection to trzy gry w jednym. Zawarte są w niej znane z poprzednich generacji konsol WipEout HD, WipEout HD Fury i WipEout 2048. Łącznie daje to nam 26 unikalnych tras wyścigowych oraz 46 różnych ścigaczy. Gra posiada również wpadającą w ucho i wpasowaną w futurystyczny klimat ścieżkę dźwiękową. Efekty, trasy oraz same ścigacze po założeniu gogli PS VR zapierają dech w piersiach, a sama gra nosi tytuł jednego z najlepszych eksluzywów dostępnych na Playstation. Dla mnie gra nosi miano „must have” na PS VR.

Gameplay

Więcej informacji dostępnych na stronie blog.us.playstation.com