Interesujesz się starożytnością? Sprawdź tę grę VR!

Ancient Journey VR

Ancient Journey VR to gra, która pozwoli nam podziwiać unikalne zabytki ze starożytnej Grecji, Rzymu, Egiptu, Indii i Azji. Możemy zobaczyć około 60 autentycznych dzieł sztuki zgromadzonych w jednym miejscu z muzeów z całego świata. Gra wykorzystuje nowoczesne technologie wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie modele są fotorealistyczne i najwyższej jakości.

Gra Ancient Journey VR to świetna propozycja dla osób, które interesują się historią i kulturą starożytnego świata. To nie tylko zwykła gra edukacyjna. To doskonała okazja do przeniesienia się w czasie i przestrzeni oraz doświadczenia magii starożytności. Gra podzielony jest na dwie części: muzeum i podróż.

Muzeum

W części muzeum, możemy swobodnie poruszać się po wystawie i oglądać zabytki z różnych kultur i epok. Możemy zbliżać się do nich, obracać je, dowiedzieć się więcej o ich historii i znaczeniu. Możemy także korzystać z audioprzewodnika, który opowiada nam ciekawe anegdoty i fakty o każdym eksponacie.

Podróż

W części podróży, możemy wyruszyć w niezapomnianą przygodę do starożytnych czasów. Możemy zwiedzać starożytne budowle, zwiezdać egipskie świątynie, podziwiać piękno Japonii i poczuć atmosferę starożytnych Indii. Każda kolejna podróż jest pełna niespodzianek. Możemy także spotkać ludzi i zwierzęta z tamtych czasów.