I’m Hungry już dostępne na PS VR – Zostań właścicielem restauracji

Ciężka praca kucharza…

Nie wyrabiasz się z ilością zamówień, poparzyłeś się olejem od frytkownicy, wydałeś błędne zamówienie, a Twoi klienci są niezadowoleni? Powyższy opis nie wygląda na zbyt kolorowy. Czy Twój pierwszy dzień w pracy jako szef kuchni będzie wyglądał zupełnie inaczej? Liczymy na to, że tak. W nowej roli możesz sprawdzić się dzięki grze I’m Hungry! Gra dostępna jest już od 3 lipca na Playstation Store.

Jakie będą Twoje zadania?

W I’m Hungry będziesz musiał przygotowywać hamburgery, cheeseburgery czy inne znane nam potrawy podchodzące pod kategorie fast-food. Twórcy gry zadbali o to, aby rozgrywka nie była zbyt łatwa i monotonna. Różnorodność zestawów i składników wybierana przez Twoich klientów będzie przyprawiać Cię o mdłości. Na wyższych poziomach zamówienia mogą być już tak skomplikowane, że ciężko będzie Ci się z nimi połapać. A przecież zrobienie hamburgera wydaje się być dziecinnie proste…

Tryby gry

W grze dostępny jest tryb kariery oraz drugi tryb, w którym rozgrywka nigdy się nie kończy. Tryb kariery charakteryzuje się tym, że przechodzisz w nim przez różne poziomy oraz zdobywasz pieniądze. Zdobyte pieniądze możesz wydać na ulepszenie swojego sprzętu do gotowania. Natomiast niekończący się tryb wyróżnia się tym, że grasz dopóki nie przegrasz lub nie zakończysz rozgrywki. W I’m Hungry dostajesz również licznik spalonych kalorii. Czyżby był to jakiś ukryty przekaz od twórców gry, aby zacząć dbać o swoje zdrowie?

Sprawdź trailer