Everybody’s Golf VR – pole golfowe w domu!

Ogromne pole golfowe w domu?

Tak, dzięki Everybody’s Golf VR możesz w kilka sekund przenieść się na pole golfowe nie ruszając się z domu! Jak sama nazwa wskazuje, Everybody’s Golf VR to „umilacz” czasu, w którym wcielasz się w role profesjonalnego golfisty. W grze dostępną masz dużą liczbę kortów oraz kilkanaście rodzajów kijów golfowych.

Mistrzowskie odwzorowanie ruchów ręki

Znając przeciętne możliwości śledzenia kontrolerów PS Move miałem trochę wątpliwości co do ich dokładnego śledzenia ruchów gracz. Przy pierwszym uderzeniu w piłkę golfową mocno się jednak zdziwiłem. Ruch ręki oraz siła uderzenia była odwzorowany znakomicie. Podczas rozgrywki nie miałem możliwości spotkania się z efektem „latającego” kontrolera, ani innego tego typu artefaktu znanego dla tego sprzętu. Jak na grę w której musimy szybko i precyzyjnie poruszać całą ręką to producent gry poradził sobie z tym doskonale. Jak dokładne są to uderzenia mogę zaprezentować Wam w poniższym skrócie wideo, gdzie muszę wbić piłeczkę na niewielkie odległości.

Ogromna przestrzeń i przepiękne widoki

Najważniejszym elementem Everybody’s Golf VR są same pola golfowe – prezentują się one bardzo dobrze, a ich ogromne rozmiary robią wrażenie! Zastanawiałem się czy jak uderzę wystarczająco mocno w piłeczkę to będę w stanie wychwycić jej tor lotu. Japan Studio kolejny raz mnie nie zawiodło i mimo małej rozdzielczości w goglach Playstation VR jest ona widoczna nawet w odległości 220 metrów od miejsca uderzenia! Oprócz tego zostawia za sobą widoczną smugę, która pomaga w jej wychwyceniu. Specjalnie dla Was przygotowałem minutowy materiał, w którym możecie zobaczyć jak wyglądają uderzenia na duże odległości.

Podsumowanie

Posiadasz gogle Playstation VR, ale nigdy nie miałeś możliwości przetestowania swoich sił na polu golfowym? W takim razie jest to idealna produkcja dla Ciebie. Spędzanie czasu na wirtualnym polu golfowym sprawiło mi dużą przyjemność. Jestem pewny, że Everybody’s Golf VR przypadnie Ci do gustu! Gra jest idealna na wieczory z przyjaciółmi – możecie sprawdzić swoje umiejętności w wirtualnych zawodach. Produkcję od Sony oceniamy na 4,5 gwiazdki. Gorąco ją polecamy oraz zachęcamy do zakupu! Gra posiada również wersję demonstracyjną, którą znajdziecie w Playstation Store – link.

[metaslider id=”643″]